Calendari actuacions concurs de Teatre Faller 2020-2021 de J.C.F.

 

Consulta el calendari d’actuacions del XLVII concurs de Teatre Faller de Junta Central Fallera 2020-2021

DESEMBRE
14/12/2020 21:00 Hores
SAGUNT-SANT ANTONI-PARE URBÀ/EL MANUAL DE LA BONA ESPOSA/TERCERA

15/12/2020 21:00 Hores
JOSÉ SOTO MICÓ-SINDIC MOCHOLI/DE NATURA SALVATGE/TERCERA

16/12/2020 21:00Hores
CRA. SAN LLUIS-AVD. DR-WAKSMAN/DE REMAT/TERCERA

21/12/2020 21:00 Hores
PINTOR SALVADOR ABRIL-PERE III EL GRAN/FAMILIA POLITICA/TERCERA

22/12/2020 21:00 Hores
PINTOR SALVADOR ABRIL-PERIS I VALERO/HISTÒRIES DE METRE I MIG/TERCERA

23/12/2020 21:00 Hores
RUBEN DARIO-FRAI LLUIS COLOMER/ DESPRES DE NOSALTRES, LA PLUTJA/SEGONA

GENER

07/01/2021 21:00 Hores
MARIÀ BENLLIURE-A.TORMOS/ A MIJA LLUM ELS TRES/SEGONA

09/01/2021 10:30 Hores
ARQ.OLAECHEA-ST.MARCEL·LI/ EL NAUFRAGI/SEGONA

11/01/2021 21:00 Hores
QUART – PALOMAR /UM MARQUÉS I MÈDIUM/SEGONA

12/01/2021 21:00 Hores
GUILLEM DE CASTRO – TRIADOR/¡¡YA TENIM CHICA!!/SEGONA

13/01/2021 21:00 Hores
CADIS-DENIA/JULI CÈSAR/JOVE

14/01/2021 21:00 Hores
BARRI BETERÒ/L’ABRAÇ/JOVE

16/01/2021 10:30 Hores
DUC DE GAETA-POBLA DE FARNALS/ONLINE/INFANTIL

18/01/2021 21:00 Hores
BARRI DE SANT ISIDRE/VOLGUTS PARES/JOVE

19/01/2021 21:00 Hores
DUC DE GAETA-POBLA DE FARNALS/DEUX EX MACHINA/JOVE

20/01/2021 21:00 Hores
JOSEP SOTO MICÓ-SÍNDIC MOCHOLÍ/POSITIVES/JOVE

23/01/2021 10:30 Hores
JOSEP SOTO MICÓ-SÍNDIC MOCHOLÍ/NINETA LLETJA/INFANTIL

25/01/2021 21:00 Hores
CADIS-CURA FEMENIA-PUERTO RICO/LA PRUDÈNCIA/JOVE

26/01/2021 21:00 Hores
ARQ. OLAECHEA-SANT MARCEL·LI/EL CERCLE/JOVE

27/01/2021 21:00 Hores
FRA J.RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA/LA CAMBRA/JOVE

28/01/2021 21:00 Hores
ARCHIDUQUE CARLOS-MÚSIC GOMIS/EL REI ÉS MORT/PRIMERA

30/01/2021 10:30 Hores
FRA J.RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA/MAG D’OZ/INFANTIL

FEBRER

01/02/2021 21:00 Hores
REGNE DE VALÈNCIA-AVD.D.CALABRIA/PLAUTOS COMBINATS/PRIMERA

02/02/2021 21:00 Hores
BORRULL- TURIA/HOMES!/PRIMERA

03/02/2021 21:00 Hores
CADIS- DENIA/LA COMÈDIA DELS EMBOLICS/PRIMERA

04/02/2021 21:00 Hores
FRA J.RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA/PELS PÈLS/PRIMERA

06/02/2021 10:30 Hores
ARQ. OLAECHEA-SANT MARCEL·LI/TAL COM VULLGUES/INFANTIL

08/02/2021 21:00 Hores
BARRI SANT ISIDRE/EL JURAT/PRIMERA

09/02/2021 21:00 Hores
JERONIMA GALES-LITOGR. PASCUAL I ABAD/RETROBAMENTS/PRIMERA

10/02/2021 21:00 Hores
CADIS-CURA FEMENIA-PUERTO RICO/JUICIO A UMA ZORRA/PRIMERA

 

Autor entrada: hablemosdefallas